WYSMAKOWANE ZASADY

Regulamin Rezerwacji Grupowych

Chcemy, aby w naszej restauracji wszyscy Goście czuli się komfortowo, dlatego stworzyliśmy regulamin. Zachęcamy do zapoznania się z jego zasadami.

Regulamin Rezerwacji Grupowych
Restauracji Scoria

1. Rezerwacja grupowa dotyczy organizacji obiadu lub kolacji dla grup od 10 osób, w restauracji SCORIA w Bydgoszczy przy ul. Stary Port 15.
2. W ramach rezerwacji restauracja SCORIA zapewnia : menu według ustaleń, serwis kelnerski i sommelierski.
3. Dodatkowe koszty takie jak napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz ewentualne domówienia z karty menu zostaną doliczone do rachunku wg spożycia.
4. Potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji jest dokonanie wpłaty gotówką, kartą płatniczą lub na rachunek bankowy restauracji SCORIA najpóźniej na 72 godziny przed planowaną uroczystością kwoty 50 zł za każdą zdeklarowaną osobę.
Resztę płatności należy dokonać na miejscu gotówką lub kartą płatniczą.
5. Zamówienia spoza oferty SCORIA np. tort okolicznościowy, specjalna dekoracja stołu itp., a także rezerwacje grupowe powyżej 16 osób wymagają osobnych ustaleń.
6. W przypadku niedokonania wpłaty w wymaganym terminie rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.
7. Wpłata, o której mowa w pkt. 4 stanowi zadatek w rozumieniu art. 394 kodeksu cywilnego.
8. W przypadku anulacji rezerwacji lub zmniejszenia liczby gości na 24 godziny przed planowaną uroczystością lub później restauracja SCORIA obciąży organizatora rezerwacji grupowej kosztami w wysokości 100% wartości zamówionej usługi.  
9. Korespondencja wymieniana przez strony za pomocą Internetu i drogą mailową traktowana jest jako dokument w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
10. Dane restauracji SCORIA:

Restauracja SCORIA Sp. z o.o.,
ul. Stary Port 15, 85-068 Bydgoszcz
NIP: 953-277-78-92
Bank: mBank
Rachunek bankowy nr : 87 1140 2004 0000 3502 8102 8310